Blog

Aký je rozdiel medzi poradou u vás a u nás? :P

By 27. decembra 2016 No Comments

Istá múdra kniha hovorí, že porady ako také sú toxické a každá firma, ktorá chce napredovať, by sa im mala vyvarovať. Po prvé je to plytvanie času. Po druhé sa na nich spravidla preberajú zbytočnosti. Po tretie sa vždy nájde nejaký iniciatívny idiot, ktorý má v zálohe nekonečný rad hlúpych otázok, ktorými poradu zbytočne preťahuje. Musí to byť ale skutočne tak?

Pracovné porady v Next Media Group sú úplne iné ako tie, ktoré poznáte z bežného zamestnania. Na našich poradách totiž nepočúvame zbytočné prednášky, ale diskutujeme. Predstavte si, že s kamarátmi potrebujete naplánovať dovolenku. Čo urobíte? Pravdepodobne si spolu sadnete na pivo, kde v pokoji všetko naplánujete, preberiete to podstatné, poviete si pár klebiet, vtipov a zrelaxovaný, a natešený odídete domov. Práve také sú naše porady. Pivo, poldeci, otvorený a pohodový pokec, pri ktorom preberiete všetko, čo je naozaj potrebné. Presne preto sú naše porady „ledžendery“!

Alabuk

Author Alabuk

Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!

More posts by Alabuk

Leave a Reply