Blog

Porady Next Media Group? Toto určite chcete zažiť na vlastnej koži!

By 13. decembra 2016 No Comments

Porady Next Media Group sa konajú raz za štvrťrok – bohužiaľ. Niekedy však náš jediný a skvelý riaditeľ Ondrej vymyslí špeciálne zameranú poradu, takže sa so všetkými tými fantastickými kolegami môžeme stretnúť častejšie než len 4x za rok – chvalabohu. 🙂

Porady Next Media Group sú snom každého zamestnanca, a my máme to šťastie, že sa ich môžeme zúčastňovať. Nie je to žiadny suchý summit, ale zábavno-pracovno-relaxačné stretnutie ľudí, ktorí si proste sadli. Takmer všetok čas trávime bežnými rozhovormi, kamarátskym doťahovaním s drinkom v ruke či lepším spoznávaním jeden druhého. A popri tom si nájdeme čas riešiť aj pracovné záležitosti, ktoré nás neustále posúvajú vpred.

Samozrejme, nedajú sa nespomenúť lokality, kde sa všetci spoločne „radíme“. Krásne horské prostredie na Donovaloch či Krahuliach, no do pamätí nás všetkých sa zapísala najmä kvartálna porada v Chorvátsku. Tú nám náš šéfko sľúbil, ak splníme určitý cieľ. Ten sme splnili. Jedným z ďalších návrhov je New York. A či je to reálne? Jednoznačne, pretože my na plnení cieľov neustále makáme a náš šéf sľuby plní. Dovidenia v New Yorku!

Andrej

Author Andrej

Šéfredaktor (1/2) webu ŠportovýMagazín.sk. Šport je moja láska na celý život a vždy som sa mu chcel venovať. Časom som však zistil, že písaním o ňom zarobím skôr ako jeho aktívnym vykonávaním. :)

More posts by Andrej

Leave a Reply