Čo unikátne vám môže ponúknuť vydavateľstvo Next Media Group, čo iní nemôžu?

0
9128

ŠŤASTIE

Pred nejakým časom sme veľmi dlho rozmýšľali nad spoločnými hodnotami. Po dlhých mesiacoch diskusie o tom, na čom nám všetkým najviac záleží, sme prišli na to, že šťastie je tá najväčšia hodnota všetkých nás. Nás, ako členov vydavateľstva, teda túžime byť sami šťastní, ale aj našich čitateľov, ktorých robíme šťastnými našou tvorbou. Čím šťastnejší sú naši čitatelia, tým šťastnejší sme aj my. A kruh pokračuje. 🙂

Jedna z našich „ledžendery“ porád pred pár rokmi v Chorvátsku

SLOBODA

Naše vydavateľstvo je v súkromných rukách a jeho 100% majiteľom je náš zakladateľ, motivátor a skvelý priateľ Ondrej. Nepatríme pod žiadnu „finančnú skupinu“, nikto nám neprikazuje, čo máme a nemáme písať. Žiadne konflikty nedochádzajú ani vo vzťahu k obchodným záujmom (predaj inzercie) a náš redaktor je 100% slobodný žurnalista.

Všetci naši redaktori si sami vyberajú témy, o ktorých budú písať svoje články. Všetci vo vydavateľstve pracujeme z Home-office, či už z domu alebo cestujeme po svete. O tom, kedy budeme mať voľno a kedy budeme pracovať, rozhoduje každý redaktor sám za seba.

Hrdo sa radíme a hlásame posolstvo tzv. „Slobodnej firmy“. U nás neexistuje hierarchia nadriadeného a podriadeného. Každý má rovnaké slovo a podieľame sa na rozhodovaní o firme spoločne.

SPRAVODLIVÉ A NADŠTANDARDNÉ ODMEŇOVANIE

Okrem štedrej fixnej odmeny dostávajú naši redaktori zaujímavé bonusy za dosiahnutú čítanosť, odmeny za splnené ciele, za pokorenie osobných či kolektívnych rekordov, atď.

Veľmi radi cestujeme a podporujeme v tom našich redaktorov. Pracovať sa dá aj od mora 🙂

MODERNÝ PRÍSTUP

Používame najmodernejšie technológie (vo vydavateľstve sme takmer všetci „jabĺčko“ pozitívni – rozumej fanúšikovia produktov Apple). Komunikujeme spolu veľmi efektívne a rýchlo. Už dávno sme zbúrali zaužívané „dogmy z fachu“ a ideme si svojou vlastnou, modernou, efektívnou, šťastnou a úspešnou cestou.

S veľkou pravdepodobnosťou ste čítali viacero článkov na našich magazínov, no tiež s veľkou pravdepodobnosťou ste o Next Media Group ešte nepočuli. Aj v tom je čaro toho, čo robíme a snažíme sa dávať do pozornosti naše značky – naše magazíny. Vydavateľstvo ako také nepotrebuje byť každému na očiach – čo je skryté, to je dobré.

Keď naše redaktorky majú „babinec“ 🙂

ROZVOJ A PRIATEĽSTVO

Pravidelne sa medzi sebou radíme (na komunikáciu používame výlučne špeciálne online nástroje k tomu prispôsobené) a tiež usporadúvame pravidelné tzv. „kvartálne porady“, kde sa stretáva celé vydavateľstvo, vymieňa si informácie a poznatky prostredníctvom interaktívnych prednášok a v neposlednom rade prebieha náš „ledžendery“ teambuildingový program. Zúčastniť sa ho môžu iba vyvolení – a preto nie je úplne jednoduché sa k nám dostať do tímu. Našu vymakanú firemnú kultúru si chránime a nepúšťame k sebe hocikoho.

Skúsiť to ale môžete – tu je postup.

PS: Novinársku prax ani vyštudovanú žurnalistiku NEvyžadujeme.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here