Porady len zbytočne plytvajú časom! Avšak tie naše nie, tie naše sú totiž legendárne!

0
2329

So slovom „porada“ sa mi v hlave vynoria asociácie spojené s uhladeným účesom, veľkým notesom plným neužitočných poznámok a nekonečne dlhými vetami, čo robíme zle a čo by sme mali robiť lepšie. Nie však odkedy pracujem pre Next Media Group. 

Porady sú toxické, zabíjajú čas a nikdy nás k ničomu neposunú. Porady v našom vydavateľstve nás však posúvajú buď za hranice nášho štátu, alebo za hranice toho, čo si myslíme, že zvládneme (nielen pri hre „Punk Kapitán“). Aby ste si nemysleli, že propagujeme nespútané erotické a neslušné „opijáše“, my sa na poradách aj skutočne vzdelávame. Čítame zaujímavé a užitočné knihy, motivujeme sa navzájom a učíme sa z našich vlastných chýb.

Okrem toho sa tieto víkendové zjazdy stali legendárnymi aj vďaka kolektívu ľudí, ktorý sa vzájomne podporuje a pomáha si nielen v práci, ale i v osobnom živote. Legendárne sú aj vďaka zážitkom a spomienkam, ktoré si prehrávam celou dvanásť hodinovou cestou domov na východ. A legendárne sú aj kvôli tomu, že ich neberiem ako otravnú pracovnú povinnosť, ale ako odmenu, oddych a ohromnú zábavu. 🙂

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here