Robím len točo ma baví! Píšem, tvorím a bavím stovky tisíc ľudí mesačne!

0
1529

Písal sa rok 2014. Presnejšie december 2014, keď sa mi do rúk dostala tlačená verzia magazínu SLOVAK MAN, v ktorej bol rozhovor s našou tanečnou skupinou Phantoms Crew. Nakoľko som sa dosť orientoval na sociálne siete, bavila ma tvorba virálnych obrázkov a vždy som vďaka internetu vedel, čo sa vo svete deje, začal som uvažovať nad tým, že by ma bavilo niečo také ako písanie do magazínu. A potom to prišlo. Na stránke magazínu som uvidel inzerát, že do svojho tímu hľadajú nových redaktorov. Neváhal som ani sekundu a reagoval životopisom a 2 krátkymi článkami, ktoré som zbúchal za pár minút. Odpoveď prišla rýchlo, no, bohužiaľ, nebola pozitívna – nový redaktor sa už našiel a miesto pre mňa už nebolo. Keďže som typ človeka, ktorý je neoblomný a ide si za svojim aj cez mŕtvoly, písal som si články, ktoré by boli vhodné do magazínu a v januári sa pokúsil o reparát. Podarilo sa. Šéfredaktorovi sa moje články veľmi páčili a medzičasom už magazín prešiel na online verziu, na ktorej frčí dodnes. Presne 22. januára mi vyšiel prvý článok a odvtedy ich pribudlo ďalších 431.

Po mojom príchode do tímu som spoznal veľa zaujímavých ľudí. Bossa bossov Ondreja, zástupkyňu šéfredaktora Slávku a ďalších kolegov, ktorých nebolo veľa. Magazín začínal prakticky na novej platmorfe, keďže prechádzal z printovej na online verziu. Toto obdobie bolo pre magazín kľúčové, pretože si musel vybudovať dobré zázemie na trhu, aj keď na sociálnych sieťach už vykazoval pekné čísla, čiže bolo na čom stavať. Keďže nás v tíme bolo málo, museli sme zabrať, aby bolo pre našich čitateľov na každý deň dostatok článkov. Postupom času sa k nám však pridali aj ďalší skvelí ľudia. Každý z nich do vydavateľstva priniesol nové nápady, myšlienky a hlavne niečo zo seba. A to najdôležitejšie –  každý z nás to robí, pretože ho to baví a napĺňa. A žeby viazla komunikácia, keď každý robíme homeoffice? V žiadnom prípade. Sme taká ukecaná banda, že sa naše kratučké porady naťahujú niekoľkonásobne. 🙂 Sme ten najlepší tím, ktorý dáva do toho maximum!

Primárne píšem pre ManMagazin, ale občas vypomôžem aj kolegom z iných magazínov, ako napríklad FUNmagazin a SlovakWoman. Ak by som mal zadefinovať môj najväčší úspech pre vydavateľstvo, tak je to každý jeden článok, ktorý som napísal a publikoval. Nedokážem vytýčiť najlepší a najúspešnejší, pretože každý z nich ma niečo do seba a každý z nich dal niečo čitateľovi. Snažím sa ľuďom odovzdávať informácie, poučiť ich, pobaviť a urobiť ich deň lepším. To je môj recept na úspech. Pretože len človek, ktorý tvrdo maká a odovzdáva do toho všetko zo seba, je úspešný.

Keď sa ma ľudia pýtajú, ako som sa dostal do vydavateľstva, vyrozprávam im tento môj príbeh o neoblomnosti a tvrdohlavosti. Shit, bol som ja ale otrava 😀 Práca vo vydavateľstve mi dala veľa: spoznal som skvelých ľudí, nikto ma nenútiť písať, čo nechcem – píšem len vtedy, keď chcem a o tom, o čom chcem, zabávam a odovzdávam informácie stovkám tisícom ľudí mesačne a v neposlednom rade musím spomenúť, že naše kvartálne porady sú „the most ledžendery“:)

Vydavateľstvo prostredníctvom magazínov oslovuje mesačne milióny ľudí. Mladých, starých, chudých, väčších, mamičky, nadržaných playboyov. Jednoducho všetky vrstvy spoločnosti. Čítanosť vykazuje perfektné čísla, ľudí na sociálnych sieťach pribúda, čo znamená, že vydavateľstvo stále napreduje. A to frčí na online platforme iba od januára 2015! Sme mladé, ale skúsené vydavateľstvo s tímom šikovných mladých ľudí, ktorí sú hladní po úspechu a do svojej práce dávajú to najlepšie. Sú stotožnení s tým, čo robia a to nás posúva neustále vpred. Aj mojim cieľom je byť tým najlepším. Som rád, že som súčasťou vydavateľstva Next Media Group, ktoré obohacuje a baví ľudí. Nie je nad ten pocit, keď vidíte, že vaša práca je odvedená perfektne a vy od ľudí dostávate pozitívnu spätnú väzbu. Chcem tvoriť články, virálne obrázky, baviť a informovať ľudí. Toto je môj cieľ, moje poslanie. A vydavateľstvo Next Media Group mi dáva priestor a šancu realizovať moje sny.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here